Psichologinės pagalbos ir mokymų centro logotipas

Apie mus

VšĮ „Psichologinės pagalbos ir mokymų centras“ įregistruotas nuo 2018-06-28. Įstaigoje dirba profesionalios, ilgametę patirtį sukaupusios psichologės-psichoterapeutės, nuolat plečiančios sukauptas žinias. Įmonės tikslas – teikti individualios psichologinės-psichoterapinės intervencijos paslaugas, šviesti visuomenę, vedant mokymus ir vykdant projektus.

Pagrindinės veiklos sritys:

Paslaugas teikia Rosita Katauskienė (Šilutė), Ignė Lukminė (Klaipėda).

Psichologės

PSICHOLOGĖ - PSICHOTERAPEUTĖ ŠILUTĖJE

Rosita Katauskienė

Esu psichologė-psichoterapeutė Rosita Katauskienė, teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, paaugliams, vaikams bei kognityvinę ir elgesio terapiją suaugusiems ir paaugliams. Konsultuoju tėvus vaikų auginimo, auklėjimo, vaiko raidos klausimais, poras/šeimas, atlieku vaiku raidos vertinimą, elgesio ir emocijų sunkumų vertinimą, suaugusiųjų psichologinį asmenybės vertinimą.

Esu baigusi Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos bakalauro studijas ir Sveikatos psichologijos magistro studijų programą, 2019 m. baigiau Kognityvinę ir elgesio terapiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Turiu 10 metų darbo patirtį.

Vedu mokymus/paskaitas pedagogams, socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, moksleiviams, vedu streso valdymo paskaitas suaugusiems, pozityvios tėvystės mokymus tėvams, norintiems kurti prasmingą ir artima ryšį su savo vaikais, skatinti teigiamą vaikų elgesį, mokymus nėštukėms ir jų artimiesiems apie natūralius atsipalaidavimo būdus, kūdikių prieraišumą ir raidą, poros santykius po gimdymo. Paprastai savo darbe susiduriu žmonėmis, kurie sunkiai susitvarko su nerimą, baimę keliančiomis mintimis, turi savivertės sunkumų, serga depresija, panikos sutrikimu, obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, asmenybiniais sutrikimais ar turi jų bruožų, būdingi psichosomatiniai nusiskundimai ar tiesiog trūksta įgūdžių susitvarkyti su kasdienėmis stresą keliančiomis situacijomis.

Savo darbe tikiu, kad kiekvieno žmogaus stiprybė yra įveikti savo sunkumus. Todėl man yra garbė palydėti jį šitoje kelionėje, padedant atpažinti ir keisti neadaptyvų elgesį ir mintis.

Nuolatos keliu profesinę kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, lankau supervizijas.

Prioritetinės darbo sritys: nuotaikos sutrikimai (depresija, nerimas), obsesinis-kompulsinis sutrikimas, potrauminis streso sutrikimas, asmenybiniai sutrikimai, asmeninės ir tarpasmeninės krizės, savivertės sunkumai, asmenybės augimas, paauglių emociniai ir elgesio sunkumai, tėvų- vaikų tarpusavio santykių sunkumai, vaikų raidos sutrikimai.

Rosita Katauskienė
Ignė Lukminė

PSICHOLOGĖ - PSICHOTERAPEUTĖ KLAIPĖDOJE

Ignė Lukminė

Esu psichologė – psichoterapeutė Ignė Lukminė. Konsultuoju individualiai bei taikau kognityvinę elgesio terapiją suaugusiems asmenims, kurie susiduria su sunkumais: depresija, nerimu, įvairiais sutrikimais (OKS, Potrauminis streso sutrikimas ir kt.), savivertės problemomis, tarpasmeninių santykių problemomis ar tiesiog nori tobulinti savo asmenybę. Vedu mokymus mokytojams, tėvams, moksleiviams savęs pažinimo, laiko planavimo, konfliktų valdymo, savižudybių prevencijos, streso valdymo, saves pažinimo, pozityvios tėvystės temomis.

Psichologo išsilavinimą įgijau baigusi psichologijos bakalauro ir magistro studijas Mykolo Romerio universitete. 2019 m. Kognityvinę ir elgesio terapiją baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Tikiu, kad mūsų emocijos ir elgesys didele dalimi priklauso nuo mūsų minčių. Įvairius jausmus mums sukelia ne pati situacija, o kokią prasmę mes suteikiame tai situacijai. Todėl padedu klientui įgyti naudingų žinių ir mąstymo bei elgesio įgūdžių, kurie leidžia geriau pažinti save, gerinti savikontrolę, keisti nuotaiką, požiūrį ir produktyvumą. 

Nuolatos keliu profesinę kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, lankau supervizijas.

Vizitas pas psichologą
Rositos profilis
Rosita Katauskienė Psichologė - psichoterapeutė

    Ignės profilis
    Ignė Lukminė Psichologė - psichoterapeutė